Перейти до вмісту

СЕС

Мережева сонячна електростанція

Кожен власник виробничого підприємства, ресторану чи магазину, спантеличений питанням зменшення витрат у тому чи іншому бізнесі. І коли виробництво потребує безперебійного електропостачання, це є приводом для роздумів щодо встановлення власної сонячної станції. СЕС може стати як доповненням основного джерела електроенергії, так і повністю замінити його. І в тому, і в іншому випадках власник підприємства значно зменшить фінансові витрати на цей вид послуг.

g-736

ПОДАРУНОК

Одна система на вибір:

1. Система відеоспостереження
2. Системи пожежної безпеки
3. Система охоронної сигналізації
4. Система контролю доступу

*Комплектація та вибір системи буде обговорюватися індивідуально і залежатиме від потужності сонячної станції.

Як працює ця електростанція?

Одним із дієвих способів для підприємства (складського комплексу, гіпермаркету і т.п.) істотно скоротити витрати на використовувану електроенергію є не тільки застосування енергозберігаючих технологій. Ідеальне рішення такої проблеми – це наявність власного джерела електрики, в якості якого виступає мережева сонячна електростанція продуктивністю від 30 кВт. При цьому вона не тільки покриє вашу потребу в електроенергії в денний час доби, але, наразі вже стає можливим продаж надлишкової електроенергії компаніям – постачальникам електричної енергії, що стане на довгі роки стабільним джерелом додаткового доходу.

Цілі будівництва мережевої сонячної станції

Основні варіанти реалізації мережевої СЕС:

  • Забезпечення електроенергією власного підприємства (об’єкта іншого призначення), робочий цикл якого припадає на денний час. Алгоритм роботи такої СЕС: в першу чергу сонячні панелі забезпечують електрикою внутрішні потреби. Надлишки електроенергії будуть передаватися в загальну мережу за «Зеленим тарифом». У тому випадку, коли генерації фотоелектричних модулів буде недостатньо, то додатковий електрострум буде забиратися від централізованої електромережі.
  • Взаємозалік. Варіант відповідний, коли підприємство працює цілодобово або в нічний час. Виробляється сонячної станцією електроенергія передається в централізовану систему ОблЕнерго, а власні потреби в електриці забезпечуються із загальної електромережі. В кінці звітного періоду (місяця, кварталу і т.п.) порівнюються показання лічильника СЕС і ОблЕнерго, на підставі їх свідчень виконується взаємозалік.
  • Повністю автоматизована та інтегрована система.

Замовте прорахунок вашого проекту в 1 клік