Перейти до вмісту

СЕС

Трьохфазна гібридна сонячна елекростанція

Гібридна сонячна електростанція являє собою високотехнологічне рішення, що дозволяє забезпечити об'єкт повною енергетичною незалежністю в цілодобовому режимі, а також продавати надлишки кіловат за «Зеленим тарифом». По суті, ця установка - це мережева і автономна станції, об'єднані в єдиний комплекс.

g-736

ПОДАРУНОК

1. Відеокамера 2 Мп Hikvision DS-2CE16D0T-ITFS (2.8mm) з мікрофоном – 4 шт
2. Реєстратор iDS-7104HQHI-M1/S(C) TURBO ACUSENSE
3. Блок живлення Full Energy BGM-125Lite 12В/5А
4. Розподільча коробка ATIS AB-Q130 – 4 шт
5. Жорсткий диск Western Digital Purple 1TB 64MB 5400rpm WD10PURZ 3.5 SATA III

Кому підійде таке рішення?

Гібридна сонячна електростанція – прекрасний варіант для бізнесу, власники якого не хочуть оплачувати величезні рахунки за мережеву електроенергію. Підійде це рішення тим, хто не може дозволити собі зупинку виробництва з вини відключень світла або виходу з ладу приладів через стрибки напруги в мережі. Також гібридна станція розглядається як вигідна інвестиція.

Багатьох підприємців цікавить, скільки коштує така установка. Єдиної ціни для ефективних рішень бути не може, так як кожен об’єкт має власні технічні умови, потреби і можливості. При цьому правильно підібраний комплект обладнання, з’єднаний в єдину систему, дозволить зберігати енергію, продавати її і використовувати при необхідності.

Кошторис за 2-3 дні

Швидкий точний прорахунок з всіма побажаннями замовника

Безкоштовний виїзд

Виїджаємо на об’єкт для оцінки і точних замірів всіх параметрів

Гарантії якості

Використовуємо якісні комплектуючі на яку надаємо гарантію

У чому переваги покупки гібридної установки?

Якщо ви роздумуєте купити гібридну сонячну електростанцію, вам, напевно, буде цікаво дізнатися, які преференції ви отримаєте разом з комплексом обладнання. Перевагами таких установок є одночасно всі плюси мережевих і автономних аналогів. Перерахуємо їх:

 • Генерація енергії, її збереження і можливість витрачати в потрібний час в разі потреби.
 • Часткове або повне заміщення мережевий енергії для бізнесу, можливість істотної економії, зниження виробничих витрат.
 • Можливість брати електрику з мережі, якщо власної генерації в певні дні буде недостатньо.
 • Висока надійність установки, мінімальні витрати на обслуговування системи при її професійному проектуванні і установці.
 • Можливість підключення до «Зеленим тарифом», пасивний дохід від продажу електроенергії місцевій філії Національної енергетичної компанії.


Гібридні сонячні станції мають і певні недоліки. До них можна віднести більш високу ціну проектування, будівництва порівняно з автономними і мережевими станціями. Буде потрібно додаткова площа під установку акумуляторних батарей великої ємності, які будуть накопичувати енергію. Але ці два недоліки не зупиняють тих далекоглядних підприємців, хто вміє рахувати. Все більше підприємств вибирають установки цього типу для власного споживання і для пасивного заробітку від продажу зайвих кіловат.

Комплектація гібридної сонячної станції

Гібридна сонячна електростанція конструктивно не суттєво відрізняється від систем інших видів. В її складі також сонячні панелі, металева конструкція для їх монтажу, інвертори, автоматика і захисні пристрої. Ще будуть потрібні акумулятори, як в автономній станції. Різниця в тому, що в цьому комплекті використовується інший тип інвертора, спеціально розроблений для роботи в гібридній системі генерації.

З чого складаються гібридні сонячні електростанції?

 1. Сонячні панелі.
 2. Гібридний інвертор.
 3. Мережа змінного струму.
 4. Лічильник електроенергії.
 5. Щит комутації електрообладнання.
 6. Акумулятор електроенергії.
 7. Група навантаження, що потребує резерву.
 8. Другорядна група навантаження.

Замовте прорахунок вашого проекту в 1 клік